Archiv rubriky: Události

Přednášky Přístrojový seminář na Youtube

Zpracování všech letošních přednášek přístrojového semináře bylo letos o něco delší. Část přednášek byla uveřejněna již v průběhu května, zbytek pak na začátku září. Tentokrát všechny na serveru yutube.com a to z jednoduchého důvodu. Kapacita pronajatého prostoru u mého poskytovatele je vyčerpána a další navýšení kapacity jsem zamítl a tak videa tentokrát putovala na již zmíněný server.

Read more on Přednášky Přístrojový seminář na Youtube…

Rubriky: Události | Štítky: , | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Přednášky Přístrojový seminář na Youtube

Problěhlo podzimní setkání astronomů Zubří (PAZ)

Letošní podzimní společenská akce amatérů astronomů s názvem MHV, se nekonala a tak se několik skalních přiznivců rozhodlo uskutečnit podobné setkání ve stejném rekreačním zařízení. Termín byl vybrán s ohledem na fázi Měsíce a také volné kapacity areálu. Připadl tedy na datum 20 – 23.10, s tím, že většina účastníků přijela v pátek odpoledne. Pracovní název setkání PAZ, tedy Podzimní Akce Zubří :).

Read more on Problěhlo podzimní setkání astronomů Zubří (PAZ)…

Rubriky: Události | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Problěhlo podzimní setkání astronomů Zubří (PAZ)

Připravujeme letošní seminář Rokycany

Mnozí z Vás jistě využili možnost shlédnout video záznam přednášek ze semináře majitelů a konstruktérů amatérských dalekohledů, pořádaným Hvězdárnou v Rokycanech (nově Hvězdárna v Rokycanech a Plzni). Tyto přednášky jsou k dispozici od roku 2010 a to na našich stránkách.

Read more on Připravujeme letošní seminář Rokycany…

Rubriky: Události | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Připravujeme letošní seminář Rokycany